Skip links

22 Yıldır Yurt Dışındaki Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz

İhracat yapmak ve Türkiye’yi zenginleştirmek için çıktığımız bu yolda karşımıza çıkan her engel ve sorunda yeni bir çözüm ve netice olarak işin öncülüğünü öğrendik. Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancılar ile yurt dışında çalışmak ve iş kurmak isteyenler için göçmenlik, yatırım gibi konularda danışmanlık vererek geleceği birlikte planladık. Şimdi ise 360 derece hizmet sunuyoruz. “Yabancılar İçin Türkiye, Türkler İçin Dünya” sloganı ile çözümler üretiyoruz.

İhracat, uzun bir yolculuk, iyi bir hazırlık süreci ve uygun bir planlama ile ekip gerektirir. Doğruyu bilmek, doğruyu yapmak demek değildir. İGEME İhracatı Geliştirme Merkezi olarak biz de 22 yılda birçok hata yaptık. Ancak her hatayı telafi etmek için çalıştık. Yoksa 10.000’in üzerinde işin hepsini mükemmel yaptık diyemeyiz. Ancak işimizi çok iyi biliyoruz. İşimiz ne mi? Buyurun, bakalım…

 • Hizmet Öncesi Danışmanlık

Başarılı bir proje öncelikle uzun bir analiz ve soruların cevabını arama ile geçer. Bu soruları ne kadar doğru ve ayrıntılı sorarsanız o kadar başarılı bir çözüm üretirsiniz. Biz tüm ihtimalleri analiz etmek için soruları soracağız. Bu süreci yönetmek için hazırlık yapacağız.

 • Hizmet Sonrası Düzenli Destek

Planlı başarı bile takip gerektirir. Sizin için biten ve devam eden proje diye düşünmeyiz projeleri. Biz sizin işinizin 360 derece yönetimi için hazırlık, başlangıç, süreç, sonuç ve sonrasını kurgulayarak hareket ediyoruz. Sizin de işinizi bitirip huzurlu uyumanızı sağlamak ve aldığımız sonuçları sürdürülebilir yapmak için sadece öncesi için değil, sonrası için de buradayız.

 • Güvenilir ve Kaliteli Hizmet

Güven sizden isteyeceğimiz değil, hak edeceğimiz eylemler bütünüdür. Biz 22 yılda 10 binlerce proje, iş ya da müşteri ile birlikte burada olarak ve kalmaya devam ederek bunu hak ettik. Kaliteli hizmet hatasız hizmet değildir. Yanlışsız bir süreç de değildir. Öğrenme işinin hiç bitmediği sektörde kalite, hataya nasıl müdahale ettiğiniz ve memnuniyeti nasıl sağladığınızdır. Bu iki ölçüt kalitenin değişmez ögeleridir.

İGEME Sizin İçin Ne Yapıyor?

İGME İhracatı Geliştirme Merkezi olarak sizin yaptıklarımızı birkaç başlık hâlinde özetleyelim:

 • Türkiye’de Yaşayan Yabancılara Yurt Dışında İşe Yerleşme ve Kariyer Fırsatı Sağlamak

Türkiye’de yaşayan Türkmen, Özbek, Kazak vs. uyruklu bireyler için Avrupa Birliği ülkelerinde davetiyeli, iş garantili çözüm paketleri hazırlıyoruz.

 • Türkler İçin Yurt Dışında Garantili İş Sağlamak

Türklerin mavi ve beyaz yakalı olarak yurt dışında kariyer yapmaları ve çalışmaları için gerekli zemini hazırlıyoruz.  

 • Temcili Vizesi ile Yurt Dışında Yaşam ve Yeni Bir Kariyer Sağlamak

Türkiye’de şirketi olanların ya da bir şirket adına çalışanların yurt dışında temsilci vizesi ile garantili çalışma vizesi almalarını sağlıyoruz.

Yurt dışına yatırımcı olarak gitmek, hayat kurmak, üretim yapmak ya da mağaza açmak için garantili paketler sunuyoruz.

 • Tüm Ülke Vize İşlemlerini Gerçekleştirmek
 • Uçak Bileti ve Yurt Dışı Kefalet İşlemlerini Yapmak

İGME İhracatı Geliştirme Merkezi’ni Ayrıcalıklı Kılan Nedir?

İGEME İhracatı Geliştirme Merkezi, danışanlarına verdiği tüm hizmetlerinde bazı ilkeleri ve kriterleri yerine getiriyor. Bunların başlıcalarını sayalım:

 • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet
 • Güvenilir Hizmet
 • Sektörün Lideri Pozisyonuna Yaraşır Hizmet
 • Güçlü Kadro ile Hizmet
 • 7×24 WhatsApp Desteği ile Hizmet
 • Öncü Hizmet

Bu ve benzeri faktörler İGEME İhracatı Geliştirme Merkezi’ni ayrıcalıklı kılıp sektörde ilk sıraya taşımıştır. İGEME’nin güçlü kadrosu ve Genel Müdür Murat Işık danışanlarına yön verirken güvenilir olmayı ilk prensip edinmiştir.

Türkiye’deki Bir Şirketin Yurt Dışı Temsilciliğini Açmak

Avrupa’ya yerleşmenin en kolay yollarından biri de Türkiye’deki bir şirketin temsilciliğini Avrupa’da bir ülkede açmaktır. Bu, nispeten kolay bir yoldur. Gidilecek ülkede yeni bir şirket açmak veya çalışma izni almak kadar zor değildir.

Ancak bu işlem sadece yurt dışında yaşamak için yapılıyorsa bazı sorunlar doğurabilir. Yurt dışından temsilciliğini aldığınız şirketin işleri dışında başka bir işte yasal olarak çalışamazsınız.

İGEME İhracatı Geliştirme Merkezi olarak size geleceğiniz için yeni bir fırsat sunmak istiyoruz. Türkiye’de üretilen mal ve hizmetlerin elçisi olarak gene Türkiye için çalışarak farklı coğrafyalarda yaşam, iş ve kariyer için başka bir yol daha var.

Get in touch

As Medical in Turkiye, we want to offer affordable to the whole world. We want to continue to provide service above European standards.

Orhantepe Mah. Alaska Sokak No:11 Kartal İstanbul Turkiye

info@test.medicalinturkiye.com

0549 736 46 04