Skip links
Hakkımızda

 Medical ın Türkiye ‘ hakkında Türkiye’nin Sağlık Turizmi Platformu’

Medical in Türkiye dünyada ki ve Türkiye’de ki tüm sağlık turizmi paydaşlarını aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen bir inovatif projedir.

Bu proje Türkiye’yi sağlık turizminde dünya markası yapma amacıyla geliştirilmiştir. Medical in Türkiye ile çok aşamalı bir süreç olan sağlık turizmi sektörünün problemleri ortadan kaldırmak amaçlanmaktadır.

Medical in Türkiye yerinde hizmet, sürekli takip, kesintisiz iletişim, doğru düşünce ve görüş için çalışmak, big datayı yönetmek, dijital pazarlama ve sosyal medya reklamcılığında hedefleme konusunda segmentasyon yaratarak daha çok hastaya ulaşmayı hedefler.

Sağlık Turizmi Hizmetini Türk Sağlık Merkezleri ile müşterinin ayağına götüren Medical in Türkiye ile sağlık kuruluşlarının yurtdışı seyahat ve maliyet problemleri ortadan kaldırılmış olur. Sağlık turizmi paydaşları yerinde hizmet imkânı ile fiziki tanıtım yapabilir, saha satışı gerçekleştirebilir ve network ağlarını genişletebilirler. Medical in Türkiye kapsamında gerçekleştirilen fuar ve roadshow çalışamaları ile tanıtım alanları geniş bir alana yayabilirler.

Medical in Türkiye sağlık turizmi ile ilgilenen kuruluşlara fiziki tanıtım imkânına ek olarak dijital ortamlarda da gerekli olan tüm desteği sağlar. Sağlık turizmi alanında Türkiye’de ilk ve tek olan Medical in Türkiye projesi ile hedef Türkiye’yi global ölçüde sağlık turizmi markası haline getirebilmektir.

Sağlık turizminde AR-GE kullanımındanhedef ülkelerde düzenlenen roadshowlara kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan Medical in Türkiye ile sağlık turizminde Türkiye’ye özgü bir model oluşturulmuştur.

Medical in Türkiye faaliyet ofislerinde istanbul, Antalya, İzmir, Ankara’da her branştan bir doktor veya sağlık kuruluşu ile çalışır. Bu sayede branşlar arası rekabet söz konusu olmaz. Proje kapsamında her sağlık kuruluşu ve doktor için özel olarak çalışmalar gerçekleştirilir.

Medical in Türkiye bu doktrinle hizmet ederken Türkiye’de ilk kez yabancı hastaya, sağlık turistine 360 derece kaliteli ve A+ hizmet veren bir sistem getirdi. Kendi alanında 13 faydalı model ile D2D kapıdan kapıya hizmeti, tam hizmet sigorta poliçesini, %100 hizmet garantisi ve sınırsız iletişim ile hastanın ve sağlık kuruluşunun tüm süreçlerde yanında olan Medical in Türkiye şu an sıfır hata ile çalışma prensibini benimseyen ilk Türk şirketidir.

Medical in Türkiye hasta hakları ve memnuniyet manifestosu ile hayata ve sağlığa dair tüm soruların cevabı olmak istemektedir. Bu anlamda Türkiye’de ve dünyada ilk kez 12 ayrı hasta hizmet patenti alan tek şirkettir.

Türkiye’nin sağlık sektöründeki mükemmeliyetini en iyi hissedeceğiniz sağlık turizm partneriniz olmayı sürdürmek için sadece hizmette değil standartlarda da en iyisi için çalışıyoruz.

Medical in Türkiye  güvenilir ve inovatif hizmet anlayışı ile çözemediğiniz sorunların en yenilikçi cevapları için sizleri bekliyor.

Sağlık turizminde rekabeti lehinize çevirmek, sürdürülebilir bir sistem içinde pazarlama faaliyetlerini sürdürmek, alanında bir marka haline gelmek ve sağlık turizmi potansiyelinizi keşfetmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medical in Türkiye ile Potansiyelini Keşfet Türkiye

MedicalinTürkiye Tanıtım Türk Sağlık Kuruluşları ve Doktorlar İçin

MedicalinTürkiye Tanıtım Kiti Yabancı Hastalar için

MedicalinTürkiye Hasta Hakları Manifestosu

medicalinTürkiye Ortaklık Etik Kuralları

MedicalinTürkiye Soru Cevaplar

MedicalinTürkiye Üye Olmak İçin Sorular

MedicalinTürkiye Satın Al

Medicalinturkiye Türk Sağlık Kuruluşları İletişim Formu

Medicalinturkiye Yurtdışında İş Birliği Yapmak İsteyen Firma ve Girişimciler için iletişim Formu

Medicalin Türkiye Yabancı Hasta İletişim formu

Vergi Levhası

İmza Sirküsü

A Sınıfı İşletme Belgesi

Bize Ulaşın

Merak ettikleriniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen tüm alanları eksiksiz ve hatasız doldurunuz.

E-Posta: mint@medicalinturkiye.com

Telefon: 549 736 46 04