Skip links
Acentem Olur Musun ?

ACENTEM OLUR MUSUN?

Sağlık, dünya genelinde en çok büyüyen 3 sektörden bir tanesidir. Sağlık turizmi sektörü ise son yılların en popüler sektörleri arasında yer alıyor. Türkiye ise sağlık turizmi sektörü denince akla gelen ülkeler arasında yer alıyor.

Daha önce sağlık turizmi hakkında medyada yer alan birçok haber ve yorum görmüş olabilirsiniz. Bunun neden Türkiye’nin bu alanda ki dünya genelinde ki başarısıdır.

Sağlık turizmi alanında adından sıkça söz ettiren Türkiye; saç ekimi, obezite ve estetik operasyonlarında fiyat, klinik ve kalite açısından dünyada ilk sırada yer almaktadır. Öte yandan Türkiye kanser teşhisi, ortopedi, üroloji, tüp bebek gibi alanlarda ise önde gelen ülkelerden bir tanesidir.

 Peki siz sağlık turizmi alanında çalışarak, sağlık turisti için Türkiye seçeneğini bölgenizde sunarak gelir elde edebileceğinizi biliyor musunuz?

Medical in Türkiye, Türkiye’de ilk kez yabancı hastaya, sağlık turistine 360 derece kaliteli ve A+ hizmet veren bir sistem getirdi. Kendi alanında 13 faydalı model ile D2D kapıdan kapıya hizmeti, tam hizmet sigorta poliçesini, %100 hizmet garantisi ile çalışır.  Medical in Türkiye sınırsız iletişim ile hastanın ve sağlık kuruluşunun tüm süreçlerde yanındadır ve sıfır hata ile çalışma prensibini benimseyen ilk Türk şirketidir.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre Sağlık turizmi alanında yetkili aracı kuruluşlarla çalışmak yasal bir zorunluluktur. Medical in Türkiye sağlık turizm yetki belgesine sahip bir kuruluştur.  Türkiye’ye gelecek sağlık turistleri için güvenli yasal altyapısı olan uluslararası iş tecrübeli organizasyonumuz ile sizleri acentemiz olarak sağlık turizm iş modeli ile gelir elde etmeniz için bizimle çalışmaya davet ediyoruz. 

Sizde Türkiye’nin en iyi hastaneleri, en iyi doktorlarının bulunduğu platformda yer alarak gelir elde etmek amacıyla temsilci ve dağıtıcı olmak için bize ulaşın. Çalışma modellerimizle birlikte neler yapabileceğimize karar verelim. Türkiye’nin sağlık ve turizminden birlikte nasıl bir kazanç elde edeceğimizi konuşalım.

Bize Ulaşın

Merak ettikleriniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen tüm alanları eksiksiz ve hatasız doldurunuz.

mint@medicalinturkiye.com

0549 736 46 04