Skip links
PENİS PLASTİ (PENİS ESTETİĞİ)

Penis, yetişkin bir erkekte 6-8 cm uzunluğunda, 3-5 cm çapında silindir şeklinde ki bir organdır. Sertleşme gerçekleştiği zaman boyu iki katı olabilmektedir. Penisin boyu ve kalınlığı kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Peniste eğrilik, boy kısalığı ya da incelik kişide özgüven eksikliğine sebep olmakta ve cinsel hayatı olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Penis estetiği tedavi yöntemleri bölgede oluşan estetik kaygıları gidermek ve cinsel yaşamda ki problemleri ortadan kaldırmada kullanıldığı için oldukça popüler tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır.

Penis estetiği tedavi yöntemleri peniste oluşan bozulmaların, boyut ve şekil değişikliğinin tedavilerinde sıkça tercih edilir. Doğuştan veya sonradan meydana gelen bazı etkilerin giderilmesi de penis estetiği tedavi yöntemleri ile mümkündür.

Tedavilerin uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmesi bölgede kalıcı ve geri dönüşü mümkün olmayan hatalar yapılmaması adına önemlidir.

Penis estetiği işlemi öncesinde hastanın beklentisine uygun tedavi yönteminin seçildiğinden emin olunmalı, hastaya yöntem hakkında detaylı bilgi sağlanmalıdır.

Penis Plasti olarak adlandırılan penis estetiğinde en sık tercih tedavi yöntemleri şu şekildedir;

  • Penis Kalınlaştırma
  • Penis Uzatma
  • Penis Eğriliğinin Düzeltilmesi
  • Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Bize Ulaşın

Merak ettikleriniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen tüm alanları eksiksiz ve hatasız doldurunuz.

Orhantepe Mah. Alaska Sokak No:11 Kartal İstanbul Turkiye

E-Posta: info@medicalinturkiye.com

Telefon: 549 736 46 04