Skip links
Yüz Estetiği

İnsan bedeni zamana karşı dirençsiz ve bozulabilir bir yapıya sahiptir.  Bu dirençsiz yapı vücudun belirli bölgelerinde deformelere neden olabilmektedir. Yüz bu deformelerin kendini en çok belli ettiği alan olarak kendini gösterir. Yüz estetiği tedavi yöntemleri ile oluşan bu deformelerin önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Gelişen tıp teknolojisi estetik tedavilerinde son dönemlerde büyük gelişmelere olanak sağlamıştır.

Estetik tedavi yöntemlerinden biri olan yüz estetiği ile yaşlanmanın ve fiziksel eksikliklerin yüzde ki etkilerini yok etmek mümkündür.  Estetiğe ihtiyaç duyulan bölge de oluşan deformeler zamanla oluşabileceği gibi doğuştan da olabilmektedir. Yüz estetiği bireylerin yüzüne tekrar doğal, sağlıklı ve estetik bir görünüm kazandırmayı amaçlamaktadır. Yüz estetiği tedavi türleri kişinin ihtiyacına göre çeşitlilik gösterebilmektedir.

Yüz estetiği tedavi yöntemlerinde en sık tercih edilen estetik türlerini şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Göz Kapağı Estetiği
  • Rinoplasti
  • Yüz Germe Estetiği
  • Kulak Estetiği

Estetik tedavileri günümüzde oldukça popüler bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Yüz estetiğinin sağladığı doğal ve estetik görünüm ile bireylerin istedikleri görünüme sahip olması daha kolay bir hale gelmiştir.

Bize Ulaşın

Merak ettikleriniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen tüm alanları eksiksiz ve hatasız doldurunuz.

Orhantepe Mah. Alaska Sokak No:11 Kartal İstanbul Turkiye

E-Posta: info@medicalinturkiye.com

Telefon: 549 736 46 04