Skip links

MedicalinTürkiye  Bir Ön tanı polikliniğidir,

MedicalinTürkiye  Ön tanı polikliniği, hastaneler, acenteler  veya sağlık kuruluşlarına hizmet veren bir birimdir. Bu birim, hastalıkların tanı ve tedavisi için ilk aşamada yapılan değerlendirme sürecini yönetir.

MedicalinTürkiye  Ön tanı polikliniği,, doktor, hemşireler, tıbbi teknisyenler ve diğer sağlık profesyonellerinden oluşan bir ekip tarafından yönetilir.

MedicalinTürkiye  Ön tanı polikliniği,, hastaların şikayetlerini dinler, anamnez alır, fizik muayene yapmaz, gerektiğinde laboratuvar testleri, görüntüleme testleri, EKG ve diğer testleri düzenler. Bu şekilde, hastalık belirtileri, hastanın genel sağlık durumu, aile öyküsü ve diğer faktörler gibi birçok faktöre dayanarak hastalığın teşhisini yönlendirmesi için Türkiye deki doktola iletişime geçer.

MedicalinTürkiye  Ön tanı polikliniği, hastalık tanısı konulmasına yardımcı olurken, ayrıca hastaların diğer uzmanlara sevk edilip edilmemesi gerektiği konusunda da bir karar verir.

MedicalinTürkiye  Ön tanı polikliniği, tedavi planlaması ve süreç yönetimini yapar.

MedicalinTürkiye  Bir Sağlık Turizmi Acentesidir.

Sağlık turizmi acentesi, yurt içinde veya yurt dışında sağlık turizmi hizmeti sunan bir turizm acentesidir. Bu acenteler, hastaların sağlık sorunlarına yönelik olarak seyahat planları yapmalarına yardımcı olur. Özellikle sağlık hizmetleri açısından daha gelişmiş ülkelerdeki hastaneler, klinikler veya sağlık merkezleri ile işbirliği yaparak, hastaların tedavi ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak için özel sağlık turizmi paketleri sunarlar.

Sağlık turizmi acenteleri, hastaların seyahatlerini, konaklamalarını, uçuşlarını ve diğer seyahat ihtiyaçlarını organize ederler. Ayrıca, hastaların tedavi sürecinde ihtiyaç duyabilecekleri diğer hizmetleri de sağlarlar, örneğin tercümanlık hizmetleri, danışmanlık hizmetleri, transfer hizmetleri vb.

Bu acenteler, genellikle birçok farklı sağlık sorunu için özel paketler sunarlar. Örneğin, estetik ameliyatlar, diş tedavileri, tüp bebek, kalp cerrahisi, kanser tedavisi vb. gibi hizmetler sunabilirler. Sağlık turizmi acenteleri, hastaların sağlık sorunlarının tedavisi için dünya çapındaki en iyi sağlık kurumlarına erişimini kolaylaştırır ve bu şekilde hastaların daha iyi bir sağlık hizmeti almasını sağlarlar.

Sağlık turizmi acentesi olmak için yasal bir süreç yönetilir. Kültür Bakanlığı, Tursab, sağlık Bakanlığı, proseslerinden geçerek Uluslararası Sağlık Turizmi Acentesi lisandı alınır. MedicalinTurkiye bu konuda gerekli prosesleri tamamlamış bir sağlık turizmi acentesidir.

MedicalinTürkiye Ameliyat ve Tedavisiz bir sağlık danışmanlık merkezidir.

MedicalinTürkiye Sağlık Turizmi İçerikli bir organizasyon şirketidir.

MedicalinTürkiye Bir Yurtdışı Ortak Muyene merkezidir.

Bize Ulaşın

Merak ettikleriniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen tüm alanları eksiksiz ve hatasız doldurunuz.

mint@medicalinturkiye.com

0549 736 46 04