Skip links

Cleveland, Birleşik Krallık’taki özel hastanelerle ortaklık yapıyor.

Cleveland Clinic London, 2022’nin başlarında yeni Londra hastanesinin açılmasından önce, Eylül ayında 24 Portland Place’de ilk ayakta tedavi kliniğini açacak. Poliklinik Merkezinde sunulan hizmetler, kurum içi pratisyen hekimleri, ısmarlama sağlık değerlendirmeleri ve uzman konsültasyonlarını içerecek.

Cleveland Clinic, Londra’daki varlığını güçlendirmenin İngiltere ve Avrupa’daki mevcut hastalara fayda sağlayacağına ve denizaşırı seyahat etmeye gerek kalmadan uzman bakımına erişim sağlayacağına inanmaktadır. Londra’daki fiziksel bir hastane konumunun yanı sıra sanal sağlık ve uzaktan izleme gibi yeni teknolojiler, klinik en iyi uygulamayı sınırların ötesine yaymasına olanak tanıyacak.

Klinik, King Edward VII’nin Londra’nın merkezindeki tesislerinde gelişmiş göğüs bakımı hizmetleri sağlamak için King Edward VII’s Hospital ile ortaklık kurmuştur . İşbirliği, Cleveland Clinic London’da konsültasyon yapan kadınların, King Edward VII’nin teşhis, tarama ve tedavi için en son teknolojiye sahip tesislerine erişebilecekleri anlamına geliyor. Tıbbi kayıtlar elektronik ortamda paylaşılacaktır.

Nöroloji University College London Kraliçe Kare Enstitüsü (ION) Nöroloji ve Beyin Cerrahi nesil geliştirmek, Cleveland Clinic ile benzersiz yan dal olarak açıkladı. Bursiyerler klinikte işe alınacak ve üç ila dört yıllık bir programda UCL’ye yarı zamanlı kayıt olacaklar. Cleveland Clinic London hastanesi, özel bir nöroşirürji tiyatrosu ve Birleşik Krallık’taki en büyük özel sağlık hizmetlerinden biri olan 42 yataklı bir nöro-rehabilitasyon koğuşu içeren bir sinirbilim hizmeti sunmayı planlıyor. Nöro-rehabilitasyon koğuşu, karmaşık ihtiyaçları ve felç, travmatik beyin hasarı ve omurilik yaralanması gibi çok çeşitli nörolojik bozuklukları olan hastalar için danışman liderliğinde rehabilitasyon sunacak. Uyku ve karmaşık epilepsi için özel video telemetri yatakları olacaktır.

Birleşik Krallık’taki en büyük ikinci bağımsız diyaliz sağlayıcısı olan Renal Services (UK) Limited , yeni Cleveland Clinic London hastanesinde diyaliz hizmetleri vereceğini söyledi.

Geçtiğimiz aylarda Klinik , hastalara Londra’nın merkezindeki ilgili tesislerinde onkoloji hizmetleri sağlamak için The London Clinic ile yeni bir klinik ortaklık duyurdu . Cerrahi onkoloji, Cleveland Clinic London tarafından sunulan temel bir hizmet olacaktır. London Clinic, öncü bir kanser tedavi merkezine sahiptir.

Cleveland Clinic London, Harley Street Medical Area’daki (HSMA) tıbbi hizmetlere önemli bir katkı olacaktır . HSMA, Londra’nın merkezindeki Harley Street çevresinde 250 klinikte çalışan 5.000 tıp uzmanıyla çok çeşitli hastaneleri, klinikleri ve uzmanları kapsamaktadır. Her yıl bir milyondan fazla hasta ziyaretçisini çekmektedir.

Cleveland Clinic London’da 184 yatan hasta yatağı olacaktır; sekiz ameliyathane; tam bir görüntüleme paketi; endoskopi ve kateterizasyon laboratuvarları; ameliyat için günlük vaka odaları; ve rehabilitasyona sahip tam bir nörolojik süit. Tesis, genel cerrahi, kardiyoloji, ortopedi ve nörolojiye odaklanan özel hizmetler sunacak.

Sağlık Turizminde yazı ve paylaşımlarımızda sizin için dünyayı taramaya devam ediyor olacağız. Bu amaçla sizinde okumanızı düşündüğümüz yazıları çevirerek buraya taşıyor olacağız.
https://www.laingbuissonnews.com/imtj/news-imtj/cleveland-partners-with-uk-private-hospitals/