Skip links

Sağlık Turizm Teşviklerinizi Alıyoruz. Sizin için takip etmiyoruz sadece, sizin bu vizyon ile işinizi geliştirmenizi sağlıyoruz. Bu amaçla sizinle işinizi geliştiriyoruz. Sağlık Turizmi konusunda A dan Z ye çalışan bir ekip ile kurumunuzu ve sistematiğinizi geliştirerek Teşvik Evreni içinde size Bir Teşvik ile çalışma vizyonu kazandırıyoruz.

Sağlık Turizmi 2021 ve sonrasında Türkiye’nin en önemli silahı olacaktır. 2011 yılından beri söylediklerimiz tek tek gerçekleşirken sektörün büyümesinin önündeki psikolojik sınırlar Pandemi günlerinde kırılmıştır. Sağlık Turizmi çalışmalarında geç kalmayın. Sağlık Turizmi 2015/8 kararı ile TURQUALITY kapsamında hizmet ihracatı olarak kabul edilmiştir. 2012 yılında başlayan hizmet ihracatı ve sağlık hizmetlerinin bu kategoride değerlendirilmesi ile birlikte bir çok destek ve sektörü teşvik edici düzenleme hayata geçmiştir.

 

Sağlık turizm Teşvikleri ve Bu teşviklerin alınması için Sağlık Turizm teşvik Danışmanlığı Türkiye de ilk kez İGEME tarafından yürütülmeye başlanmıştır. 2012 yılında başlayan düzenlemeler ile birlikte başlayan çalışmalarımız 2015 yılında alınan kararların ve 13 Temmuz Sağlık turizm yönetmeliği sürecinde bilgilendirme toplantıları ve sonra geleneksel hale gelen vizyon toplantıları ile sektöre duyurulmasına katkıda bulunduğumuz çalışma olmuştur. Bir çok desteği ilk kez bizim danışmanlık yaptığımız firmalar almış yada düzenleme ilkeleri bizim tecrübelerimizle çözüm yolu bulmuştur.
Sağlık Turizmi Teşvik Danışmanlığımız sizin için evrakları takip etmek ile planladığımız bir süreç değildir. Biz bu teşvikleri nasıl kullanırsanız işinizi büyütürsünüz. Teşvikleri organize eden irade sizin bu teşvikle neyi nasıl ve ne şekilde işinizi büyütmenizi sağlamak istiyor.

Siz bu teşvikler ile sıradan olmaktan çıkıp nasıl markalaşırsınız? Nasıl Kurumsallaşırsınız? Nasıl Yurtdışından daha çok hasta getiririsiniz? Bu evrende hangi teşvikler var.

Sağlık Turizmi yapacak
Acente, Aracı Kuruluş,
Poliklinik, Hastane, Muhayahane, Nasıl ve Neden Teşvik alır?
Hangi kurumlardan teşvik alır?
Sağlık turizminde teşvikle işimiz nasıl büyür bu soruların cevabını veriyoruz?

Siz de Sağlık Turizm Yetki belgesi sonrası teşvik danışmanlığında en iyi çözüm ortağını seçin.
İGEME Sağlık Turizmi Teşvik Danışmanlık Hizmet Bedeli aylık 2.820+KDV ve %5 başarı primidir.

Get in touch

As Medical in Turkiye, we want to offer affordable to the whole world. We want to continue to provide service above European standards.

Orhantepe Mah. Alaska Sokak No:11 Kartal İstanbul Turkiye

info@test.medicalinturkiye.com

0549 736 46 04