Skip links

SADECE BİZDE VAR

Biz Medical in Türkiye olarak Türk sağlık turizmindeki ilkleri gerçekleştirme amacıyla çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda sağlık turizminin her alanında etkinlik göstererek Türkiye’de yapılmamış çalışmaların gerçek olmasına olanak sağlıyoruz. Uzun ve detaylı bir çalışma sonucunda geliştirilen Medical in Türkiye modeli misafir merkezli sağlık turizmi faydalı model Türkiye’de SADECE BİZDE VAR

OMSS Sadece Bizde Var

Sağlık turizminin en büyük sorunlarından bir tanesi güven problemidir. Medical in Türkiye yerinde hizmet anlayışı ile yurt dışında kurmuş olduğu ofisleri ile güven problemini ortadan kaldırır ve sağlık turistine ihtiyaç duyduğu güveni yerinde sağlar.

D2D Sadece Bizde Var

Siz Türkiye’ye gelecek misafirlerimizin tüm programını önceden tasarlayarak, sizlere Türkiye’de unutulmaz bir seyahat fırsatı sunuyoruz.

 D2D ile seyahatinize ait tüm belirsizlikleri ortadan kaldırarak ihtiyaç ve taleplerinize yönelik özel olarak hazırlanan seyahat programı sayesinde sizlere tatilin keyfini çıkarmak düşüyor.

IMS Sadece Bizde Var

Dünyanın her yerinde ki sigorta şirketleri kar amaçlı çalışır. Biz onlara sigorta ve tedavi masraflarını ödeyerek kar sağlayabileceklerini anlattık, bizimle çalışmaya ikna ettik. Medical in Türkiye ile herkes kazançlı çıkacak.

WPS Sadece Bizde Var

Medical in Türkiye sizler için dünya genelinde kurum ve marka kimliği çalışmaları yürüterek markanızın dünyada bilinirliğinin arttırır. Sizi dünyaya tanıtarak kurum kimliğinize katkıda bulunur.

ICS Sadece Bizde Var

Sağlık turistleri düşünülenin aksine çokta zengin insanlar değiller. Sağlık turistinin bizi seçmesinde ki en önemli etkenlerden bir tanesi fiyattır. Biz misafirlerimize sağladığımız çeşitli ödeme yöntemleri ile onlara yanında para taşıtmadan ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

360dMS Sadece Bizde Var

Sağlık turizmi geleceğin en önemli sektörleri arasında yer alıyor. Büyük bir hacme sahip olan bu sektör derin ve 360 derece çalışma gerektiriyor. Biz Medical in Türkiye olarak bunu sizler için yapıyor ve sağlık turizmi faaliyetlerinizde iş ortağınız olarak çalışıyoruz.

AIM Sadece Bizde Var

Yapay zekâ günümüzde her alanda hayatımıza yön veriyor. Medical in Türkiye olarak sahip olduğumuz tüm veriyi yapay zekâ ile işleyerek geleceğe en uygun adımları önceden planlıyoruz. Ayrıca bu teknoloji sayesinde misafirlerimizle kesintisiz iletişim imkânımız oluyor.

IMIERS Sadece Bizde Var

Sağlık sektöründe kalite puanları dünya genelinde oldukça büyük önem taşıyor. Medical in Türkiye olarak Türk sağlık turizminin dünya sağlık kalite standartlarında seyretmesi için Türk sağlık kurumlarını bu sisteme hazırlıyoruz.

WHMS Sadece Bizde Var

Türkiye’ye gelen misafirler sürecin devamında oluşabilecek komplikasyonlar ve süreç takibi için bir takip sistemi talep ediyor. Medical in Türkiye iletişimin kopmaması ve misafirlerin rahatça ulaşabilmesi için dünyanın her yerinde konumlanan ofisleri ile ulaşılabilir kimliğini her yere taşıyor.

CIS Sadece Bizde Var

Sağlık turizmi hizmetinin uluslararası standartlarda ve etik değerlere uygun olarak gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu gereklilik kapsamında turist düzenli olarak bilgilendirilmelidir. Bunu yaparken sorunlara çözüm üretmeli ve misafirinize kusursuz bir hizmet vermelisiniz. Biz Medical in Türkiye olarak kesintisiz iletişim ve kusursuz hizmet anlayışımızla sorunların çözümü olarak sizlerle çalışmaya hazırız.

WHTC Sadece Bizde Var

Sağlıkta hizmet standartları oldukça yüksektir. Başarı için bu standartları yakalamanız gerekmektedir. Sağlıkta etik anlayışı ile çalışmak ve yasal yükümlülüklere uygun hareket etmek ise bir diğer gerekliliktir. Medical in Türkiye sizlerin kalite sağlıkta dünya standartlarına ulaşmanıza destek olurken etik ve anayasal yükümlülükler konusunda da en büyük destekçiniz olarak konumlanır.

LLC Sadece Bizde Var

Sağlık turizminde sözleşme hukukuna sadakat ve kendi hukukuna riayet beklenmektedir. Kendi ülkesinde ki sistemi bilen ve tanıyan sağlık turisti anlaşmayı kendi ülkesinde gerçekleştirmek ister. Medical in Türkiye bu kapsamda hastanın yanında yer alarak güven problemini ortadan kaldırır ve yurt dışı ofisleri ile hasta taleplerinin yerine gelmesini kolaylaştırır.

EMPATi ve TOUCH Sadece Bizde Var

Sağlık turizmi adı itibari ile hasta doktor arasında ki güçlü iletişime ve süreç yönetimine dayanmaktadır. Medical in Türkiye bu süreci hassasiyetle takip ederek hastanın iletişim talebine kesintisiz olarak karşılık verir.

TST Sadece Bizde Var

Sağlık turisti güven sorunlarının cevap ve çözümlerini aramaktadır. Bu çözümlerin en güvenilir adresi olan Medical in Türkiye sağlamış olduğu hizmetler ile tüm güven problemlerinin ortadan kaldırılması için çalışır. Sağlık turizminde karşılıklı güven anlayışını inşa eder.

Bize Ulaşın

Merak ettikleriniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen tüm alanları eksiksiz ve hatasız doldurunuz.

Orhantepe Mah. Alaska Sokak No:11 Kartal İstanbul Turkiye

info@medicalinturkiye.com

0549 736 46 04