Skip links
HOLLYWOOD SMİLE

Sağlıklı ve ahenkli bir gülüşün sosyal hayatta bireyleri daha dikkat çekici kıldığı bilinen gerçeklerden bir tanesidir. Ancak, gerek dişlerin genetik yapısı gerekse de yıllar içinde oluşan deformeler sonucunda bu sağlıklı ve ahenkli gülüşü daima sahip olmak pek mümkün olmayabilir. Hollywood Smile ile bu tarz sorunların ortadan kaldırılması mümkün hale gelmiştir. Günümüzde bu tedavi yöntemi ile bireyler çok daha kısa bir zaman içerisinde sahip olmak istedikleri gülüşe kavuşurlar.

Günümüzde kusursuz bir gülüş için beyaz dişler tek başına yeterli değildir. Aynı zamanla dişlerin sağlıklı olması, dişlerin orantısı, diş eti sağlığı, diş-dudak uyumu da büyük önem taşımaktadır. Hollywood Smile uygulaması tüm bu kriterlerin dikkate alınarak kişiye en uygun gülüşün tasarlanmasını hedefler.

Hollywood Smile Uygulamasında Gerçekleştirilen Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

İmplant Tedavisi: Estetik görünümü bozan ve sağlıksız dişler implant tedavisi ile düzeltilerek dişlere doğal ve sağlıklı yapısı tekrar kazandırırlar.

Porselen Veneer: Bu tedavi yönteminde mevcut dişlerde bulunan yüzeyin belli bir kısmı aşındırılarak uygulanan yaprak porselen tedavisidir. Bu uygulama daha çok sararmış, kırık, çarpık dişlerin estetik olmayan görüntüsünü engellemek için kullanılmaktadır. Diş yapısına en az müdahale ile gerçekleştiren bir uygulamadır. Bu sayede diş yapısına zarar vermez. Porselen Veneer’ın ışık geçirme özelliği sayesinde doğal dişlerden ayırt edilmesi oldukça zordur.

Diş beyazlatma: Beyaz dişler kusursuz bir gülüş için şüphesiz en önemli unsurlardan bir tanesidir. Bu nedenle diş beyazlatma uygulaması Hollywood Smile’ın önemli uygulamaları arasında yer almaktadır. Diş beyazlatma yöntemi ihtiyaca uygun olarak evde ya da klinikte uygulanabilmektedir.

Kusursuz Bir Görümüme Giden Yol

Diş hekimliği ve sanatın ortak buluşma noktası olan Hollywood Smile ile gülüşünüze mükemmellik katabilirsiniz.  Mükemmel bir görünüm için tek ihtiyacınız kusursuz bir gülüş olabilir. Hollywood Smile yöntemiyle sizde mükemmel görünüme merhaba deyin.

Hasta Yorumları 🙂

Bize Ulaşın

290 Maryam Springs 260,Courbevoie, Paris

Email: hello@liquid-themes.com

Phone: +47 213 5941 295