Skip links
DİŞ TEDAVİLERİ

Diş tedavileri İçerisinde birden çok tedavi yöntemlini barındıran gerek dış görünümü düzeltmek amaçlı yapılan gerekse dişlerde meydana gelen sağlık problemlerinin ortadan kaldırılması için sıkça tercih edilen çok amaçlı tedaviler bütünüdür.

Ağız ve diş yapısı insanların en dikkat çekici noktaları olarak kabul edilmektedir. Bozuk diş yapıları ve sağlıksız dişler bireylerde özgüven eksikliği, kendini beğenmeme, içe kapanma gibi psikolojik rahatsızlıklara da neden olmaktadır. Öyle ki prezantabl ve alımlı bir görünüş için düzgün bir diş yapısı ve sağlıklı bir gülüş olmazsa olmazlar arasında yer alır.  Ne yazık ki insanoğlunun anatomisinde çocuklarda bulunan süt dişlerinin haricinde diş yenilenmesi gerçekleşmemektedir. Bu nedenle dişler biriciktir ve ömür boyu özel bakım gerektiren bir yapıya sahiptirler.

Dişlerin iyi bakılmaması durumunda dişlerde leke, çürük, sararma, dökülme, çürüme ve kırılma gibi birçok rahatsızlık baş gösterebilir. Çeşitli diş tedavileri ile bu rahatsızlıklar ortadan kaldırılabilir ve bireylerin yaşam kaliteleri arttırılabilir. Diş tedavileri estetik bir görünüm için olduğu kadar sağlık amaçlıda sıkça tercih edilen tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır.  Dişin biricik olması ve insan vücudunda en çok dikkat çeken yer olmasının yanı sıra gıda tüketiminde de önemli bir yere sahip olması diş tedavilerinin önemini açıkça ortaya koymaktadır.

Günümüzde tıp teknolojilerinin gelişmesi ile beraber diş tedavileri de oldukça gelişmiş ve yaygınlaşmıştır.  Bu nedenle dünya üzerinde birçok insan kimi zaman estetik amaçlı kimin zaman ise sağlık problemlerini ortadan kaldırma amaçlı çeşitli diş tedavilerini tercih etmektedir.

Hasta Yorumları 🙂

Bize Ulaşın

290 Maryam Springs 260,Courbevoie, Paris

Email: hello@liquid-themes.com

Phone: +47 213 5941 295