Skip links

HASTANIN SEYİR DEFTERİ

Sağlık turizmi faaliyetlerinde hasta adına organize edilmesi gereken birçok süreç vardır. Bu süreçlerin yönetimi ve organizasyonu için arka planda titiz ve uzun bir çalışma gerçekleşir. Medical in Türkiye olarak sağlık turizminde hassasiyetle yönetilmesi gereken tüm süreçlere özenle yaklaşarak misafirlerimiz için en uygun süreci tasarlıyoruz.

Peki, biz Medical in Türkiye olarak sağlık turizmi aşamalarında neler yapıyoruz?

  1. Hasta ile Tanışma

Medical in Türkiye olarak sağlık amaçlı seyahatinizin her anında olmadan önce sizlere süreç hakkında detaylı bilgi vermek, karşılıklı güven temelini oluşturma ve sizlerin aklında ki tüm sorulara cevap verme amacıyla gerek dünyanın farklı lokasyonlarında ki ekip arkadaşlarımızla gerekse Türkiye’de yer alan ana ofisimizde sizlerle tanışmayı bekliyoruz.

Heyecanla beklediğimiz bu tanışmanın ardından Medical in Türkiye sizlerin seyahat arkadaşı olarak çalışır ve programınızın her anında sizlere gerekli desteği sağlıyoruz.

  1. Analiz Tıbbı ve Tedavi İhtiyacı Belirleme

Tanışmanın ardından Türkiye’ye gelecek olan misafirimizin hangi tedaviye ihtiyaç duyduğunun analizini yapıyoruz. Sizi daha iyi tanımak ve size en uygun tedavi yöntemini ve sağlık kuruluşunu belirlemek üzere yaptığımız bu ön çalışma sizlerin sağlık amaçlı seyahatinin en önemli adımlarından bir tanesidir.

  1. Tıbbı Uzmanlar Eşliğinde Konsültasyon

Ön tanının koyulmasının ardından sizin için özel olarak belirlenen uzmanlar ile konsültasyon gerçekleştirerek tedavi programınızın ön hazırlığını yapıyoruz. Her adımı alanında uzman ekiplerce gerçekleştirilen bu adımla ihtiyacınız olan tedavi ve tedavi yöntemine tıbbı uzmanlarca karar veriliyor.

  1. Yolculuk ve Tedavi Programlama

Medical in Türkiye olarak bu aşamaya kadar sizlerle tanıştık, sağlık probleminizi tespit ettik ve tıbbı uzmanlar eşliğinde konsültasyonu gerçekleştirdik. Artık geriye tedaviyi ve yolculuğunuzu programlamamız kaldı. Tedavi sürecinizde Türkiye’nin önde gelen doktorlarını sizler için organize ediyoruz. Size en uygun yolculuk planını  tasarlıyoruz ve sizi seyahate hazır hale getiriyoruz.

  1. Seyahat Araştırma Rezervasyon

Misafirler için en uygun tedavi yöntemini belirledikten sonra buna paralel olarak size en uygun seyahat planını yapıyoruz. Ulaşım, konaklama gibi temel ihtiyaçları tedavi planınıza en uygun şeklide organize ediyoruz. Ziyaret edeceğiniz şehrin en iyi lokasyona sahip konaklama yerleri ile, sizi yormadan anlaşma sağlıyoruz. Sağlık amaçlı seyahatinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hazırlığı siz Türkiye’ye gelmeden organize etmiş oluyoruz.

  1. Medical Travel in Turkey

Sağlık amaçlı seyahatinizde size özel olarak hazırlanmış takviminize uygun olarak Türkiye’ye seyahatinizi gerçekleştiriyoruz. Her şeyin sizin için hazır ve planlanmış olduğu bu seyahatinizin her adımında Medical in Türkiye olarak sizinle birlikte yol alacağız.

  1. Hasta Kayıt Tedavi Başlangıcı

Türkiye iner inmez size özel olarak tahsis edilen temsilcimiz sizi havaalanından alarak kayıt ve tedavi işlemlerinde size destek olur. Bu aşamada temsilcimiz ile birlikte doktorlarımız ile tanışır, konaklayacağınız yere yerleşirsiniz. Hasta kaydının ardından tedavi takviminize uygun olarak tedavinizin başlangıcı gerçekleştirilir.

  1. Tedavi ve İzleme

Tedaviniz başladıktan sonra Medical in Türkiye olarak tüm tedavi aşamalarında misafirlerimizin yanında olur süreçleri adım adım takip ederiz. Tedavinin her sürecinde sizinle uzman doktorlarımızla devamlı iletişim halinde kalarak tedavi sürecinin başarılı yönetildiğinden emin oluruz.

  1. Deşarj ve Boş Zaman

Biz sadece sağlık süreçlerinizi değil boş zamanlarınızı da sizler için organize ediyoruz. Tedavi sürecinde sahip olduğunuz boş zamanları verimli kullanmanız ve Türkiye’de eşsiz bir deneyim yaşamanız için kişiye özel hazırladığımız gezi, eğlence programlarımızla tedavi sürecini sizler için keyifli hale getiriyoruz.

  1. Eve dönüş ve Tedavi Takip

Türkiye’de size özel olarak organize edilen seyahat planınızın bitmesinin ardından sizleri evinize yolcu ediyoruz. Tedavinin bitişinin ardından tedavi takibi, uzman doktorunuzla devamlı iletişim ve bilgi alma ile ilgili konularda biz size destek olmaya devam ediyoruz. Yurtdışında bulunan ofislerimizde ise ayda bir gelen doktorlarımızla birebir görüşmenizi sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Merak ettikleriniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen tüm alanları eksiksiz ve hatasız doldurunuz.

Orhantepe Mah. Alaska Sokak No:11 Kartal İstanbul Turkiye

info@medicalinturkiye.com

0549 736 46 04